niedziela, 2 marca 2008

Brutalność w grach komputerowych opanowana

Gry komputerowe w dzisiejszych czasach ociekają przemocą. Od zwykłego (wprost edukacyjnego) strzelania do niewinnych kosmitów aż po niesamowicie brutalne zamęczanie niewinnych stworzeń w Viva Pinata. Armeńscy naukowcy juz dawno stwierdzili, ze agresja sącząca sie do umysłów jest dużo grozniejsza niż alkohol!

Na szczęście nasi rodzimi programiści wyruszyli na ratunek świata! Drogie dzieci i rodzice oto Zryty Beret kolejny raz dostarcza Wam informacji których nie dostarczy Wam nikt inny. Z jeszcze niepotwierdzonych informacji wynika, ze w drugiej częsci kultowej gry Wiedźmin Twórcy poszli po rozum do głowy. Jak donosi nasz informator (Pan Roman spod Wrocławia) Wiedźmin 2 pozwoli nam na walkę przy pomocy naprawde niespotykanego oręża. Informacji mamy jeszcze niewiele ale zerknijcie tylko na zdjęcie z aparatu szpiegowskiego.

Bojowe odkurzacze to tylko początek. Tarcze obronne z desek do prasowania, żelazka parowe zasilane siarkowodorem (ogłuszające a nie zabijające), książki telefoniczne mogące już przy pierwszym czytaniu ogłuszyć. Wszystko jest możliwe! Sky is the limit ;)

Nie możemy sie już w redakcji doczekać i będziemy Was informować na bieżąco.

Brak komentarzy:

Zryta Wyszukiwara