środa, 14 maja 2008

Odnajdź bliźniego w Alienie!


BBC donosi: nastąpił przełom w relacjach Kościół - Obce formy życia.

Papieski astronom, ojciec Gabriel Funes oficjalnie stwierdził, że Bóg mógł, w swojej nieskończonej dobroci, zasiać ziarna życia i inteligencji na innych planetach.

Ojciec Gabriel posuwa się w swoich spekulacjach dalej, stwierdzając, że kto wie, może niektóre z obcych, inteligentnych ras, nie są obarczone grzechem pierworodnym! Nie tłumaczy jednak w jaki sposób inteligentne stworzenie może nie być ciekawskie, nie zadawać kłopotliwych pytań, i nie spróbować atrakcyjnie wyglądających owoców, prowokacyjnie dyndających na największym drzewie w okolicy.

Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź ze strony obcych inteligencji. Mamy nadzieję że w ramach wdzięczności za uznanie ewentualności ich istnienia, wszyscy ich przedstawiciele przejdą na rzymski katolicyzm. Jeżeli jednak nie zdecydują sie na ten krok, zaprzeczą swojej własnej inteligencji i tym samym będziemy czuć sie zwolnieni z obowiązku traktowania ich jak biźnich, co pozwoli z czystym sumieniem wykorzystać ich jako tanią siłę roboczą, urządzać na nich polowania, bądź wykorzystywać jako zabawki seksualne (jak się da...ale czego się nie da :-D).

Brak komentarzy:

Zryta Wyszukiwara