czwartek, 4 września 2008

Gumka i jej nowa twarz

Wszyscy znamy wyczyny walecznego Mr. Seagala gdzie to przy używajac prezerwatywy wykonywal zapalniki do bomb itp. Nie wspomne juz o Mac Gyver'u ktory to pewnie samolot by zrobil z gumki. No ale nic to. Oto najnowsze doniesienia ze świata. Gumowego świata:

Kambodżańskie prezerwatywy zaprojektowane dla gejów i prostytutek przez organizację Population Services sprzedają się jak świeże bułeczki. Bynajmniej nie dlatego, że bezpieczny seks stał się bardziej popularny. Kondomy kupują kobiety - bo jak się okazało - wyjątkowo skutecznie usuwają pryszcze.


Wiecej: www.dziennik.pl

Dalej czytamy, ze juz nie tylko liczy sie firma czy "odmiana" gumki. Teraz guma musi miec styl! Prosz:

Prezerwatywa to gadżet mało stylowy. A tak niezbędny. Jeśli zastanawiasz się, czy kupić paczkę Dureksów czy Unimile, jesteś bardzo de mode. Za design prezerwatyw wzięli się projektanci mody, artyści, a producenci kondomów zastanawiają się jak uatrakcyjnić te praktyczne… gadżety. A ludzie coraz chętniej je kupują.


Dalej robi sie naprawde ciekawie:

Condomania oferuje usługę "You Condoms”. Jeśli wyślesz zdjęcie, dostaniesz paczkę kondomów ze swoim wizerunkiem, albo portretem twojego partnera. Wybierając prezerwatywę, można też zamanifestować swoje poglądy polityczne - kolekcja "Election Protection" [Ochorna wyborcza] to seria gumek z wizerunkiem prezydentów USA oraz kandydatów w najbliższych wyborach. W Condomanii można też kupić np. prezerwatywy sygnowane nazwiskiem Robiego Williamsa.


Wiecej: www.dziennik.pl

Na koniec ciekawostka. Wiadomo, ze na kazdym wyjezdzie przyda sie gumka. Ale okazuje sie, ze moze ona uratować życie. Dosłownie! Wychodzi na to, ze kiedys-tam jeden kolo nie musiałby kraść ognia gdyby miał gumke. Tak! Majac gume rozpalisz ognień nie tylko pożądania. Prawdziwy też:
Brak komentarzy:

Zryta Wyszukiwara